Nasz księgowy z Londynu

Wielu osobom nie mieści się w głowie, że Londynie może pracować Polski księgowy. Tak to jest prawdą, bo Polacy są dzisiaj wszędzie. Akurat w UK zadomowili się na stale i dlatego jeśli chcą korzystać z pomocy księgowego to wybierają swojego rodaka.

Tak to wygląda w praktyce, bo to o wiele lepsze rozwiązanie niż chodzenie do anglika, z którym będziemy mieli problem się porozumieć. Lepiej stawiać na naszych, bo wtedy dowiemy się jak robić rozliczenia i jak wygląda prawo w tym kraju. Dla osób, które przyjeżdżają dopiero na miejsce wiele rzeczy jest zaskakujących. Na pewno rzuca się w oczy to, że formalności jest o wiele mniej i urzędy nie czekają tylko na nasz błąd żeby zaraz dać nam wysoką kare. W UK urzędy są dla ludzi, a nie odwrotnie, dlatego można liczyć na ich pomoc. Naprawdę trzeba się mocno postarać żeby czekała nas kara finansowa. To, dlatego wiele osób wybiera własne ten kraj, bo żyje się tam o wiele spokojniej, a nam przecież na tym zależy. Jeśli prowadzimy w Wielkiej Brytanii firmę to nie zastanawiamy się czy starczy nam na wysokie opłaty, bo tam tego nie ma.

Pomoc naszego księgowego
W Polsce przyjmuje się taką zasadę, że najpierw ma utrzymać się państwo, a dopiero później my. Niestety to, dlatego nie żyje nam się tutaj najlepiej. Podatki są bardzo wysokie, do tego opłaty są wysokie i jeśli ktoś się decyduje na małą firmę to musi sobie wszystko bardzo dobrze przemyśleć. Utrzymać się nie jest łatwo i tylko najlepsi mogą zostać. Trzeba kombinować, trzeba robić takie rozliczenia z podatku żeby jak najwięcej dla nas zostało. W UK tak nie ma, tam idziemy do księgowego i wszystko jest rozliczane zgodnie z prawem. Nikt nie kombinuje, bo nie ma takiej potrzeby. Jeśli szukamy księgowego w Londynie to znajdziemy go tutaj księgowość Londyn. Zajmie się wszystkimi problemami, z jakimi się do niego zgłosimy. Możemy liczyć na szybką i fachową pomoc. Z takim specjalistom rozliczenia z urzędami będą jeszcze łatwiejsze i nie będziemy mieć dzięki temu żadnych problemów.